Čertova krabička

Wikipedie Martina NavrátilováDomů

Podobné téma:
Bršlice neboli kozí noha Wikip..
Wikipedie Martina Navrátilová
Externí:
jakub nvota wikipedie
zábranská martina cejl brno
Michaela Badinková Wikipedie
Svatá Barbora Wikipedie
rybolovu Wikipedie
básen pro martina k svátku
Wikipedie Ralph Fiennes
Marcela Laiferová Wikipedie sl..
Michal Špaček hokejista Wikipe..
Ivo Pavlík Wikipedie

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
cviky na břicho s posilovačem břišních..
počasí itálie sant catarina
daphne zuniga naha celebrita
Žehlící prkna na parní žehlení
Krajský pozemkový úřad pro Středočeský..
kancléřka merklová
Tereza Kopsová Foto
Travel páska na OČI na spani
cigaretový Tabák Semena
stavební spoření úroky
Veselé Vánoce obrázky, citáty a animac..
kolikrát lze prodloužit pracovní smlou..
ČNB zlaté a stříbrné mince pro štěstí ..
Namitky proti řízení motorového vozidl..
lisované balíky oblečení a obuv z Anglie
Lilek černý foto
Koprová omáčka od babičky z mléka
Microsoft Solitaire Collection Online
Hasicí přístroj v Plzni
MDDr. Zuzana Sedláková

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Martina Navrátilová – Wikipedie
Martina Navrátilová (* 18. října 1956 Praha) je bývalá česko-americká profesionální tenistka, která byla mezi lety 1978–1987 světovou jedničkou ve dvouhře.Martina Navrátilová (* 18. října 1956 Praha) je bývalá česko-americká profesionální tenistka, která byla mezi lety 1978–1987 světovou jedničkou ve dvouhře.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Martina_Navr%C3%A1tilov ..

Diskuse:Martina Navrátilová – Wikipedie
A měla by se k tomu vrátit, protože všech 167 titulů získala Navratilová na turnajích, které WTA uznává za součást svého okruhu, zatímco z údajných 192 titulů Courtové jich na WTA Tour dosáhla jen 92.A měla by se k tomu vrátit, protože všech 167 titulů získala Navratilová na turnajích, které WTA uznává za součást svého okruhu, zatímco z údajných 192 titulů Courtové jich na WTA Tour dosáhla jen 92.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Diskuse:Martina_Navr%C3 ..

Hráčské statistiky Martiny Navrátilové – Wikipedie
Martina Navrátilová je bývalá československá a později americká tenistka, ženská světová jednička, vítězka 59 grandslamových turnajů, z toho 18 dvouher, 31 ženských a 10 smíšených čtyřher, což jí mezi ženami historicky řadí na 2.Martina Navrátilová je bývalá československá a později americká tenistka, ženská světová jednička, vítězka 59 grandslamových turnajů, z toho 18 dvouher, 31 ženských a 10 smíšených čtyřher, což jí mezi ženami historicky řadí na 2.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Hr%C3%A1%C4%8Dsk%C3%A9_ ..

Soubor:Paraguay stamp - Martina Navrátilová.jpg – Wikipedie
This stamp was scanned on 12Jun08.~~~~) Category:Stamps of Paraguay Category:Martina Navrátilová {{ImageUpload|basic}}) This stamp was scanned on 12Jun08.~~~~) Category:Stamps of Paraguay Category:Martina Navrátilová {{ImageUpload|basic...This stamp was scanned on 12Jun08.~~~~) Category:Stamps of Paraguay Category:Martina Navrátilová {{ImageUpload|basic}}) This stamp was scanned on 12Jun08.~~~~) Category:Stamps of Paraguay Category:Martina Navrátilová {{ImageUpload|basic...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Paraguay_stamp_- ..

Soubor:Martina Navrátilová at the 2010 US Open 03.jpg...
Citováno z „https://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Martina_Navrátilová_at_the_2010_US_Open_03.jpg“Citováno z „https://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Martina_Navrátilová_at_the_2010_US_Open_03.jpg“
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Martina_Navr%C3% ..

Martina Navrátilová na špatné straně? / Christnet.eu...
Devítinásobná vítězka Wimbledonu a mnoha dalších grandslamových turnajů vyrostla v Čechách. Od dětství se pilně věnovala tenisu. Nyní je tato tenisová legenda opět v hledáčku amerických médií, ale z jiného důvodu.Devítinásobná vítězka Wimbledonu a mnoha dalších grandslamových turnajů vyrostla v Čechách. Od dětství se pilně věnovala tenisu. Nyní je tato tenisová legenda opět v hledáčku amerických médií, ale z jiného důvodu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

christnet.eu/clanky/6198/martina_navratilova_ ..

Martina Navrátilová – Veřejně známá osobnost | Facebook
Martina Navrátilová. 118 To se mi líbí. Martina Navrátilová je bývalá československá a později americká tenistka, mezi lety 1978–1987 světová tenisová...Martina Navrátilová. 118 To se mi líbí. Martina Navrátilová je bývalá československá a později americká tenistka, mezi lety 1978–1987 světová tenisová...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

facebook.com/pages/Martina-Navr%C3%A1tilov%C3 ..

Martina Navrátilová – Wikicitáty
Je všeobecně považována za jednu z nejlepších tenistek všech dob.Je všeobecně považována za jednu z nejlepších tenistek všech dob.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikiquote.org/wiki/Martina_Navr%C3%A1tilov ..

Martina Navrátilová - Životopis, Osobnosti
Martina Navrátilová - Životopis, Osobnosti, Wikipedie 2020, Datum narození, Horoskop osobnosti. Martina Navrátilová Wikipedie životopis, věk, datum narození (*1956, Česká republika), tenistka, instagram, narozeniny, znamení zvěrokruhu...Martina Navrátilová - Životopis, Osobnosti, Wikipedie 2020, Datum narození, Horoskop osobnosti. Martina Navrátilová Wikipedie životopis, věk, datum narození (*1956, Česká republika), tenistka, instagram, narozeniny, znamení zvěrokruhu...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

osobnosti.najdise.cz/zivotopis/martina-navrat ..

Martina navratilova wikipedia články a rady
Informace a články o tématu Martina navratilova wikipedia. Praktické tipy o zdraví a Martina navratilova wikipedia. Podrobné informace., které se vám budou snadno a rychle vařit.Informace a články o tématu Martina navratilova wikipedia. Praktické tipy o zdraví a Martina navratilova wikipedia. Podrobné informace., které se vám budou snadno a rychle vařit.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lecitnemoc.cz/martina+navratilova+++wikipedia ..


Soubor:Martina Navratilova trim.jpg – Wikicitáty
{{Information |Description={{en|1=Martina Navrátilová }} {{cs|1=Martina Navrátilová }} |Source=[http://www.flickr.com/photos/65193799@N00/909497734/ IMG_9615] and [http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Martinanav.jpg Wikimedia Commons...{{Information |Description={{en|1=Martina Navrátilová }} {{cs|1=Martina Navrátilová }} |Source=[http://www.flickr.com/photos/65193799@N00/909497734/ IMG_9615] and [http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Martinanav.jpg Wikimedia Commons...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikiquote.org/wiki/Soubor:Martina_Navratil ..

Martina Navrátilová - Soucitně
Martina Navrátilová (* 18. října 1956 Praha, Československo) je bývalá československá a později americká tenistka, mezi lety 1978–1987 světová tenisová jednička po dobu 311 týdnů, což je druhé nejdelší období na 1.Martina Navrátilová (* 18. října 1956 Praha, Československo) je bývalá československá a později americká tenistka, mezi lety 1978–1987 světová tenisová jednička po dobu 311 týdnů, což je druhé nejdelší období na 1.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

soucitne.cz/veganstvi/zajimavosti/citaty/mart ..

Monika Selešová – Wikipedie
Na okruhu WTA Tour vyhrála padesát tři singlových a šest deblových turnajů, s 83% podílem vítězných utkání z dvouhry.Na okruhu WTA Tour vyhrála padesát tři singlových a šest deblových turnajů, s 83% podílem vítězných utkání z dvouhry.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.m.wikipedia.org/wiki/Monika_Sele%C5%A1ov%C ..

Martina Navrátilová | Showbiz.CZ
Martina Navrátilová (* 18. října 1956 Praha, Československo) je bývalá československá a později americká tenistka, mezi lety 1978–1987 světová tenisová jednička po dobu 311 týdnů, což je druhé nejdelší období na 1.Martina Navrátilová (* 18. října 1956 Praha, Československo) je bývalá československá a později americká tenistka, mezi lety 1978–1987 světová tenisová jednička po dobu 311 týdnů, což je druhé nejdelší období na 1.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

showbiz.cz/lide/martina-navratilova

Martina Navrátilová bude hvězdou taneční soutěže! | Showbiz.CZ...
Otázkou je, jak si Martina Navrátilová, která zásadně nenosí sukně, vypořádá s večerními šaty. Ale přece nemůže přijít na bál v tenisovém úboru, ne?Otázkou je, jak si Martina Navrátilová, která zásadně nenosí sukně, vypořádá s večerními šaty. Ale přece nemůže přijít na bál v tenisovém úboru, ne?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

showbiz.cz/martina-navratilova-bude-hvezdou-t ..

Martina Navrátilová citáty (5 citátů) | citáty osobností
Citáty Martina Navrátilová - výběr z nejlepších citátů. Tenis mi dal duši.Citáty Martina Navrátilová - výběr z nejlepších citátů. Tenis mi dal duši.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

citato.cz/autor/martina-navratilova

Martina Navrátilová je vdaná paní. Prý už bylo načase...
Naše tenisová legenda Martina Navrátilová se provdala! Její vyvolenou se stala bývalá Miss Sovětského svazu Julií Lemigovou, se kterou žije tenistka už šest let.Naše tenisová legenda Martina Navrátilová se provdala! Její vyvolenou se stala bývalá Miss Sovětského svazu Julií Lemigovou, se kterou žije tenistka už šest let.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

showbiz.cz/martina-navratilova-je-vdana-pani- ..

Diskuse: Prosím, vezmi si mě. Navrátilová požádala přítelkyni o...
Tenisová legenda Martina Navrátilová požádala o ruku svou přítelkyni Julii Lemigovovou přímo na zaplněném kurtu Arthura Ashe při semifinále mužské dvouhry.Tenisová legenda Martina Navrátilová požádala o ruku svou přítelkyni Julii Lemigovovou přímo na zaplněném kurtu Arthura Ashe při semifinále mužské dvouhry.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/sport/tenis/martina-navratilova-teni ..

Diskuse: Navrátilová a 100 let Československa: Nejlepší z nás...
Aneb Martina Navrátilová vypráví o Václavu Havlovi, Emilu Zátopkovi či Věře Čáslavské. A také o historii, na kterou se za žádnou cenu nesmí zapomenout.Aneb Martina Navrátilová vypráví o Václavu Havlovi, Emilu Zátopkovi či Věře Čáslavské. A také o historii, na kterou se za žádnou cenu nesmí zapomenout.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/sport/tenis/turnaj-mistryn-singapur- ..

Ten kdo řekl, že nezáleží na tom, jestli vyhrajete nebo...
Ten kdo řekl, že nezáleží na tom, jestli vyhrajete nebo prohrajete, pravděpodobně prohrál.Ten kdo řekl, že nezáleží na tom, jestli vyhrajete nebo prohrajete, pravděpodobně prohrál.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

citato.cz/citat/361-martina-navratilova

Počet záznamů:20
Reklama:

Wikipedie Martina Navrátilová
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2021
cache: 0007:32:15