Čertova krabička

Studium na Univerzitě třetího věkuDomů

Podobné téma:
Studium na Univerzitě třetího ..
Externí:
studium sociální pedagogika
prvohory, druhohory, třetihory
univerzita třetího věku brno m..
masarykova univerzita třetího ..
výpočet věku pro odchod do důc..
VUT Brno Univerzita třetího vě..
VŠB Ostrava univerzita třetího..
navazující magisterské studium..
dálkové studium Předškolní ped..
Karpat vrstva třetihor

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
erotické povídky syn je svědkem jak má..
Prodejny TON Bystřice pod Hostýnem
Michal Tučný písničky Tam u nebeských ..
lyžování na ledovci pitstal rakousko h..
Sáčky do vysavače Miele Tango FJM
elektrokola Apache Úpice
chovná stanice na čivavu
Přímočaré Elektrické pily Bosch
akordy klavír David Deyl v ozvěnách
Základní piškotové těsto na korpus
kika Nábytek Olomouc
PC sestava Levná
Jíme Jinak vánoční cukroví
Matějovský vánoční povlečení
Modulové domy k trvalému bydlení Brno
jak vybrat jméno pro dítě Numerologie
chemické složení kojenecké vody
#osmisměrky pro děti k vytisknutí zdarma
Adventní kalendář Kinder
redakce Blesk

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Univerzita třetího věku | Filozofická fakulta Univerzity...
Univerzita třetího věku je zájmovým, neprofesním studiem občanů na vysokoškolské úrovni.Univerzita třetího věku je zájmovým, neprofesním studiem občanů na vysokoškolské úrovni.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ff.cuni.cz/studium/dalsi-vzdelavani/univerzit ..

Univerzita třetího věku - Fakulta humanitních studií Univerzity...
Univerzita třetího věku však nemá za cíl pouhé získávání poznatků či dovedností: velmi podstatný je právě i její "společenský" rozměr.Univerzita třetího věku však nemá za cíl pouhé získávání poznatků či dovedností: velmi podstatný je právě i její "společenský" rozměr.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fhs.cuni.cz/FHS-597.html

Univerzita třetího věku při PEF ČZU v Praze
Jedním ze způsobů je i vzdělávání, které se pro seniory stává prostředkem pro hledání cesty a způsobu pro poznávání možností výhod každodenního života.Jedním ze způsobů je i vzdělávání, které se pro seniory stává prostředkem pro hledání cesty a způsobu pro poznávání možností výhod každodenního života.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

e-senior.czu.cz

Masarykova Univerzita: Univerzita třetího věku - Úvod
Přednáška je určena také pro veřejnost. Můžete na ni tedy pozvat i své přátele a známé, kteří již dosáhli seniorského věku a nejsou posluchači Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity.Přednáška je určena také pro veřejnost. Můžete na ni tedy pozvat i své přátele a známé, kteří již dosáhli seniorského věku a nejsou posluchači Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

u3v.muni.cz

Univerzita třetího věku | UTB
Vzdělávání na univerzitě třetího věku má tedy výlučně charakter osobnostního rozvoje, nikoliv profesní přípravy a nevzniká tak nárok na vysokoškolský titul.Vzdělávání na univerzitě třetího věku má tedy výlučně charakter osobnostního rozvoje, nikoliv profesní přípravy a nevzniká tak nárok na vysokoškolský titul.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

utb.cz/u3v

Univerzita třetího věku – Wikipedie
Na každý kraj vychází minimálně jedna univerzita třetího věku, takže možnost studovat i v pozdějším věku mají skutečně všichni.Na každý kraj vychází minimálně jedna univerzita třetího věku, takže možnost studovat i v pozdějším věku mají skutečně všichni.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Univerzita_t%C5%99et%C3 ..

Univerzita třetího věku - Univerzita Hradec Králové
Účastníkem studia na Univerzitě třetího věku Univerzity Hradec Králové (U3V UHK) je občan seniorského věku, tj. po dosažení věku potřebného pro přiznání starobního důchodu, se středoškolským vzděláním.Účastníkem studia na Univerzitě třetího věku Univerzity Hradec Králové (U3V UHK) je občan seniorského věku, tj. po dosažení věku potřebného pro přiznání starobního důchodu, se středoškolským vzděláním.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

uhk.cz/cs/pedagogicka-fakulta/studium/celoziv ..

Univerzita třetího věku / Pedagogická fakulta OU
Univerzity třetího věku se orientují na přiměřené seznamování s vědeckými poznatky v oblastech odborností pořádajících fakult.Univerzity třetího věku se orientují na přiměřené seznamování s vědeckými poznatky v oblastech odborností pořádajících fakult.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pdf.osu.cz/9355/univerzita-tretiho-veku

U3V
Univerzita třetího věku při Univerzitě Palackého je organizována a realizována na seriózním odborném základu, což je jistě zárukou její další úspěšné budoucnosti.Univerzita třetího věku při Univerzitě Palackého je organizována a realizována na seriózním odborném základu, což je jistě zárukou její další úspěšné budoucnosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

u3v.upol.cz

Studium na univerzitě
Studium na univerzitě, VFU, Veterinární univerzita, Veterinární a farmaceutická univerzita v Brně, Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, Veterinární univerzita v Brně, Veterina v Brně, VFU Brno, VFU v Brně, Veterina, Farmacie...Studium na univerzitě, VFU, Veterinární univerzita, Veterinární a farmaceutická univerzita v Brně, Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, Veterinární univerzita v Brně, Veterina v Brně, VFU Brno, VFU v Brně, Veterina, Farmacie...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vfu.cz/studium/icv/u3v/index.html


Univerzita třetího věku – Vysoká škola ekonomická v Praze
Univerzita třetího věku nabízí vzdělávání seniorům. Výuka probíhá po jednotlivých semestrech. Přihlášky prostřednictvím webu, telefonicky či osobně. Je možné studovat společensko-vědní, informatické a zdravotně-tělovýchovné předměty.Univerzita třetího věku nabízí vzdělávání seniorům. Výuka probíhá po jednotlivých semestrech. Přihlášky prostřednictvím webu, telefonicky či osobně. Je možné studovat společensko-vědní, informatické a zdravotně-tělovýchovné předměty.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

u3v.vse.cz

Univerzita třetího věku — Přírodovědecká fakulta UK
Univerzita třetího věku - programy celoživotního vzdělání zaměřené zájmověUniverzita třetího věku - programy celoživotního vzdělání zaměřené zájmově
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

natur.cuni.cz/fakulta/studium/czv/programy/za ..

Univerzita třetího věku
účastníci univerzity třetího věku mají statut posluchače univerzity (nejsou však studenty ve smyslu zákona č. 111/1998 Sb. o vysokých školách v platném znění)účastníci univerzity třetího věku mají statut posluchače univerzity (nejsou však studenty ve smyslu zákona č. 111/1998 Sb. o vysokých školách v platném znění)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

szesro.cz/kurzy/univerzita-tretiho-veku

Univerzita třetího věku / Filozofická fakulta OU
Studium na Univerzitě třetího věku na Filozofické fakultě OU je vždy zaměřeno na jeden okruh témat a trvá dva akademické roky, přednášky probíhají vždy jednou za 14 dní, celkem 6 krát za semestr (24 přednášek za celé dvouleté studium) v...Studium na Univerzitě třetího věku na Filozofické fakultě OU je vždy zaměřeno na jeden okruh témat a trvá dva akademické roky, přednášky probíhají vždy jednou za 14 dní, celkem 6 krát za semestr (24 přednášek za celé dvouleté studium) v...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ff.osu.cz/univerzita-tretiho-veku

Univerzita třetího věku - UJEP | Univerzita J. E. Purkyně
1. Základní informace o Univerzitě třetího věku na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem Uni­ver­zi­ta tře­tí­ho věku (U3V) je zvlášt­ní for­mou celo­ži­vot­ní­ho vzdě­lá­vá­ní, kte­rou Uni­ver­zi­ta Jana Evan­ge­lis­ty Pur­ky­ně1. Základní informace o Univerzitě třetího věku na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem Uni­ver­zi­ta tře­tí­ho věku (U3V) je zvlášt­ní for­mou celo­ži­vot­ní­ho vzdě­lá­vá­ní, kte­rou Uni­ver­zi­ta Jana Evan­ge­lis­ty Pur­ky­ně
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ujep.cz/cs/univerzita-tretiho-veku

Univerzita třetího věku • Centrum dalšího vzdělávání
Vážení studující Univerzity třetího věku, přejeme Vám příjemné studium v zimním semestru 2019/20. Čeká Vás 14 týdnů výuky, inspirativních setkání s lektorem a studujícími kolegy. Výuka bude zakončena 14.Vážení studující Univerzity třetího věku, přejeme Vám příjemné studium v zimním semestru 2019/20. Čeká Vás 14 týdnů výuky, inspirativních setkání s lektorem a studujícími kolegy. Výuka bude zakončena 14.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cdv.tul.cz/index.php/univerzita-tretiho-veku

Univerzita třetího věku
Vážení přátelé, dovolte mi, abych vás opět přivítala na UniverzitěVážení přátelé, dovolte mi, abych vás opět přivítala na Univerzitě
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

upol.cz/fileadmin/zuparchiv/XII/u3v.pdf

Kurz třetího věku - Informace o studiu
Kurz třetího věku je určen všem seniorům, kteří se zajímají o otázky bezpečnosti a obrany státu, vojenství, vojenské vědy a umění.Kurz třetího věku je určen všem seniorům, kteří se zajímají o otázky bezpečnosti a obrany státu, vojenství, vojenské vědy a umění.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

unob.cz/studium/Stranky/kurz_tretiho_veku.aspx

Virtuální univerzita třetího věku
Virtuální univerzitu třetího věku (VU3V) připravila Česká zemědělská univerzita v Praze a Knihovna města Hradce Králové se stala jedním z jejích konzultačních středisek, aby bylo možno toto studium nabídnout i u nás.Virtuální univerzitu třetího věku (VU3V) připravila Česká zemědělská univerzita v Praze a Knihovna města Hradce Králové se stala jedním z jejích konzultačních středisek, aby bylo možno toto studium nabídnout i u nás.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

knihovnahk.cz/pro-verejnost/sluzby/virtualni- ..

Univerzita třetího věku (U3V) | Univerzita Pardubice
Dopravní fakulta Jana Pernera U3V je určena přednostně seniorům. Probíhá po semestrech formou přednášek na různá témata. V průběhu semestru jsou vystřídány všechny bloky. Účastníci si mohou vybrat jen ty přednášky, které je zajímají.Dopravní fakulta Jana Pernera U3V je určena přednostně seniorům. Probíhá po semestrech formou přednášek na různá témata. V průběhu semestru jsou vystřídány všechny bloky. Účastníci si mohou vybrat jen ty přednášky, které je zajímají.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

upce.cz/studium/czv/u3v.html

Počet záznamů:20
Reklama:

Studium na Univerzitě třetího věku
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0000:00:00