Čertova krabička

archivace a Skartace účetních dokladu po úmrtí podDomů

Podobné téma:
archivace a Skartace účetních ..
Externí:
je nutné potvrzení přijetí opr..
povinnost Archivace účetních d..
Směrnice o přezkušování a oběh..
cestovního dokladu olomouc
Svaz účetních Jihlava
náležitosti příjmového pokladn..
otevření účetních knih
Náležitost zjednodušeného daňo..
tiskopis opravného daňového do..
archivace dokladů

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
Odstoupení od kupní smlouvy uzavřené p..
francouzský určitý člen v krizovkach
tlačítka na venkovní Domovní zvonky
Norsko děti Michaláková
Lyžařský vlek Rybí
Dětský bazárek kočárky
membership in the european union filet..
vodící lišta na elektrickou řetězovou ..
přechod pacienta k jinému lékaři při ú..
Dětská kuchyňka levně
Krbová vložka rohová
Střední školy Hradec Králové
zápis z valné hromady s.r.o. vzor port..
hovězí Masové kuličky pečené v troubě
Sakura bílé Gelové pero
Sušička prádla slim Bosch
Citroen Experience Roadshow
Vtipné videa se zvířaty
Kryt pod motor Ford Focus
přenosný Bluetooth reproduktor test

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Skartace
Po celou dobu archivace je nutno zajistit, aby doklady byly čitelné, prokazatelné a věrohodné. Musí být v originální podobě.Po celou dobu archivace je nutno zajistit, aby doklady byly čitelné, prokazatelné a věrohodné. Musí být v originální podobě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skovajsa.cz

Archivační a skartační řád
2009–TC–SD-Postup evidence, uchovávání dokumentů a skartační řád–verze A-82009–TC–SD-Postup evidence, uchovávání dokumentů a skartační řád–verze A-8
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tcpce.cz/dokumenty/archaska.pdf

Archivace a uchování dokumentů ve firmě | Účetnictví Hradec...
Zjistíte-li, že některé doklady, mající povinnost být archivovány, jsou spíše nečitelné, např. z důvodu vyblednutí textu nebo vlhkem rozpitého textu, nebo jsou jinak poškozené a špatně prokazatelné, neváhejte a požádejte výstavce dokladu o...Zjistíte-li, že některé doklady, mající povinnost být archivovány, jsou spíše nečitelné, např. z důvodu vyblednutí textu nebo vlhkem rozpitého textu, nebo jsou jinak poškozené a špatně prokazatelné, neváhejte a požádejte výstavce dokladu o...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ucetnictvifajt.cz/archivace-a-uchovani-dokume ..

Nařízení vlády č. 201/2010 Sb. – Jak vyplnit záznam o úrazu...
Předposlední část seriálu o změnách, které s sebou nese nařízení vlády 201/2010 Sb.. Dnes se formou otázek a odpovědí se podíváme na přílohu NV a vyplňování záznamu o úrazu.Předposlední část seriálu o změnách, které s sebou nese nařízení vlády 201/2010 Sb.. Dnes se formou otázek a odpovědí se podíváme na přílohu NV a vyplňování záznamu o úrazu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

bozpinfo.cz/narizeni-vlady-c-2012010-sb-jak-v ..

Pr
- archivace spisové dokumentace spojené s vydáním cestovního dokladu- archivace spisové dokumentace spojené s vydáním cestovního dokladu
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

praha4.cz/file/ftK21/13R-611-PR-Nov.docx

Spisový skartační řád 2013
Skartační znak V - při přípravě skartačního návrhu skartační komise dokumenty posoudí a dle jejich významu zařadí do kategorie S, popř. A. Skartační znaky a skartační lhůty jsou uvedeny ve skartačním plánu (příloha č.Skartační znak V - při přípravě skartačního návrhu skartační komise dokumenty posoudí a dle jejich významu zařadí do kategorie S, popř. A. Skartační znaky a skartační lhůty jsou uvedeny ve skartačním plánu (příloha č.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rosteni.cz/assets/File.ashx?id_org=14148&id_d ..

Archivní A Skartační ŘÁD Českého Svazu Včelařů, o.s. - PDF
Skartační řád l. Skartační znaky a lhůty a) Skartační znaky vyjadřují dokumentární hodnotu písemností a událostí, jak se s písemnostmi naloží po uplynutí skartačních lhůt.Skartační řád l. Skartační znaky a lhůty a) Skartační znaky vyjadřují dokumentární hodnotu písemností a událostí, jak se s písemnostmi naloží po uplynutí skartačních lhůt.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

readtiger.com/docplayer.cz/4591893-Archivni-a ..

změna zákona o archivnictví a spisové službě a dalších zákonů
V § 12 odstavce 1 a 2 znějí: „(1) Po ukončení výběru archiválií mimo skartační řízení vyhotoví příslušný archiv protokol o provedeném výběru archiválií mimo skartační řízení a určí, do čí péče budou dokumenty vybrané jako archiválie náležet...V § 12 odstavce 1 a 2 znějí: „(1) Po ukončení výběru archiválií mimo skartační řízení vyhotoví příslušný archiv protokol o provedeném výběru archiválií mimo skartační řízení a určí, do čí péče budou dokumenty vybrané jako archiválie náležet...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dauc.cz/dokument/?modul=pr&cislo=77575

Vysvědčení o Právní způsobilosti k uzavření manželství
Město Veselí nad LužnicíMěsto Veselí nad Lužnicí
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

veseli.cz/assets/File.ashx?id_org=18068&id_do ..

Jak na skartaci správně a podle zákona | Software602 a.
Skartační lhůta jako taková potom začíná běžet 1. lednem následujícího roku po spouštěcí události (např. po uzavření spisu, ukončení záruční lhůty, úmrtí pacienta…). Po uplynutí skartační lhůty dojde k zařazení do skartačního řízení.Skartační lhůta jako taková potom začíná běžet 1. lednem následujícího roku po spouštěcí události (např. po uzavření spisu, ukončení záruční lhůty, úmrtí pacienta…). Po uplynutí skartační lhůty dojde k zařazení do skartačního řízení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

602.cz/blog/jak-na-skartaci-spravne-a-podle-z ..


Vyhledávání ASPI | epravo.cz
Váš průvodce pro právo a podnikání (Sbírka zákonů, judikatura, právo, zákony, články, poradny, diskuse, seznam advokátů, judikatura)Váš průvodce pro právo a podnikání (Sbírka zákonů, judikatura, právo, zákony, články, poradny, diskuse, seznam advokátů, judikatura)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

epravo.cz/vyhledavani-aspi/?Id=68222&Section= ..

Úvěry a půjčky - Finance.cz
Vyjde-li po schválení oddlužení najevo, že byl sledován nepoctivý záměr dlužníka, může insolvenční soud zrušit schválení oddlužení.Vyjde-li po schválení oddlužení najevo, že byl sledován nepoctivý záměr dlužníka, může insolvenční soud zrušit schválení oddlužení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

wayback.webarchiv.cz/wayback/20150203061146/h ..

Organizační struktura | Město Chabařovice
Rozprostírají se na rovině, pod Krušnými horami. Májí přebytek vodních ploch, které ovlivňují místní mikroklima. Kromě rybochovného zařízení s koupalištěm a "chaťákem", mají všechny ostatní původ v důlní činnosti.Rozprostírají se na rovině, pod Krušnými horami. Májí přebytek vodních ploch, které ovlivňují místní mikroklima. Kromě rybochovného zařízení s koupalištěm a "chaťákem", mají všechny ostatní původ v důlní činnosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

chabarovice.cz/organizacni-struktura

Spisový A Skartační ŘÁD
služby, tj. prací spojených s příjmem, rozdělováním, označováním, zapisováním, oběhem, vyřizováním, vyhotovováním a podepisováním čistopisů a ukládáním dokumentů tak, aby plně sloužila organizačním, obchodním a provozním potřebám, zejména:služby, tj. prací spojených s příjmem, rozdělováním, označováním, zapisováním, oběhem, vyřizováním, vyhotovováním a podepisováním čistopisů a ukládáním dokumentů tak, aby plně sloužila organizačním, obchodním a provozním potřebám, zejména:
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zim.cz/e_download.php?file=data/editor/72cs_1 ..

http___www.karvina.org_cgi-bin_602cgi8.exe_muka_person5_form_in
Doklad v papírové podobě je uložen u účetního dokladu, kdy skartační doba účetních dokladů je 10 letDoklad v papírové podobě je uložen u účetního dokladu, kdy skartační doba účetních dokladů je 10 let
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

karvina.cz/file/4811_1_1/download

Dokumenty - Organizační řád Městského úřadu Blansko | blansko...
Organizační řád Městského úřadu Blansko – činnost, působnost, řízení úřadu, náplně práce odborů.Organizační řád Městského úřadu Blansko – činnost, působnost, řízení úřadu, náplně práce odborů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blansko.cz/meu/dokumenty/organizacni-rad-meu- ..

Právní pomoc odborových orgánů
Archivace a skartace těchto dokladů se řídí zvláštními předpisy, které stanoví konkrétní lhůty. Zákon č. 563/1991 Sb., § 31 a 32.Archivace a skartace těchto dokladů se řídí zvláštními předpisy, které stanoví konkrétní lhůty. Zákon č. 563/1991 Sb., § 31 a 32.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ipodpora.odbory.info/soubory/dms/wysiwyg_uplo ..

Implementace vnitřních směrnic - PDF Free Download
1 Mendelova univerzita v Brně Provozně ekonomická fakulta Implementace vnitřních směrnic Bakalářská práce Vedouc&ia...1 Mendelova univerzita v Brně Provozně ekonomická fakulta Implementace vnitřních směrnic Bakalářská práce Vedouc&ia...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adoc.tips/implementace-vnitnich-smrnic.html

Organizační řád Městského úřadu Smržovka: Smržovka
Organizační řád Městského úřadu ve Smržovce (dále jen „úřad“) stanoví zásady činnosti a řízení úřadu, úkoly jeho odborů a vzájemné vztahy mezi nimi, organizační strukturu úřadu, rozsah pravomocí, povinností a odpovědnosti zaměstnanců úřadu.Organizační řád Městského úřadu ve Smržovce (dále jen „úřad“) stanoví zásady činnosti a řízení úřadu, úkoly jeho odborů a vzájemné vztahy mezi nimi, organizační strukturu úřadu, rozsah pravomocí, povinností a odpovědnosti zaměstnanců úřadu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

smrzovka.cz/organizacni-rad-mestskeho-uradu-s ..

Vzorový spisový a skartační plán pro obce s rozšířenou...
Metodická pomůcka pro zpracování vlastního systému pro ukládání dokumentů, vzniklých z činnosti obce.Metodická pomůcka pro zpracování vlastního systému pro ukládání dokumentů, vzniklých z činnosti obce.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mvcr.cz/clanek/vzorovy-spisovy-a-skartacni-pl ..

Skartace dokumentů v ČR
Skartace dokumentů v ČRSkartace dokumentů v ČR
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

relimex.cz/skartace-dokumentu-m6/?utm_source= ..

Počet záznamů:21
Reklama:

archivace a Skartace účetních dokladu po úmrtí pod
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0026:45:11